Home

Home

zaterdag 14 september, 20:00 Sporthal Kalverdijkje

LWD Basket Leeuwarden VS Donar

LWD Basket Leeuwarden
Donar
zaterdag 21 september, 19:30 Martiniplaza

Donar VS Union Mons-Hainaut

Donar
Union Mons-Hainaut
zaterdag 28 september, 19:30 Martiniplaza

Donar VS House of Talents Kortrijk Spurs

Donar
House of Talents Kortrijk Spurs
zaterdag 5 oktober, 20:30 Forum

Okapi Aalst VS Donar

Okapi Aalst
Donar
zaterdag 12 oktober, 19:30 Martiniplaza

Donar VS PrismaWorx BAL

Donar
PrismaWorx BAL
donderdag 17 oktober, 19:30 Sportcentrum Quelderduyn

Den Helder Suns VS Donar

Den Helder Suns
Donar
zondag 20 oktober, 19:30 Martiniplaza

Donar VS Heroes Den Bosch

Donar
Heroes Den Bosch
zaterdag 26 oktober, 20:30 COREtec Dôme

Filou Oostende VS Donar

Filou Oostende
Donar
woensdag 13 november, 19:30 Martiniplaza

Donar VS QSTA United

Donar
QSTA United
zondag 17 november, 15:00 Dôme

Spirou Basket VS Donar

Spirou Basket
Donar
vrijdag 29 november, 19:30 Martiniplaza

Donar VS LWD Basket Leeuwarden

Donar
LWD Basket Leeuwarden
zondag 1 december, 13:45 Topsportcentrum Rotterdam

Feyenoord Basketbal VS Donar

Feyenoord Basketbal
Donar
zondag 8 december, 15:00 Martiniplaza

Donar VS Brussels Basketball

Donar
Brussels Basketball
zondag 22 december, 14:00 Landstede Topsportcentrum

Landstede Hammers VS Donar

Landstede Hammers
Donar
donderdag 26 december, 20:30 Sportcentrum De Kooi

QSTA United VS Donar

QSTA United
Donar
zaterdag 11 januari, 19:30 Martiniplaza

Donar VS Filou Oostende

Donar
Filou Oostende
vrijdag 17 januari, 20:30 Sportcampus Lange Munte Kortrijk

House of Talents Kortrijk Spurs VS Donar

House of Talents Kortrijk Spurs
Donar
zaterdag 25 januari, 19:30 Martiniplaza

Donar VS Stella Artois Leuven Bears

Donar
Stella Artois Leuven Bears
vrijdag 31 januari, 20:30 Alverberg

Hubo Limburg United VS Donar

Hubo Limburg United
Donar
zaterdag 8 februari, 19:30 Martiniplaza

Donar VS Kangoeroes Basket Mechelen

Donar
Kangoeroes Basket Mechelen
zondag 16 februari, 15:00 Martiniplaza

Donar VS Okapi Aalst

Donar
Okapi Aalst
zaterdag 1 maart, 20:00 Lotto Arena

Windrose Giants Antwerpen VS Donar

Windrose Giants Antwerpen
Donar
woensdag 12 maart, 19:30 Martiniplaza

Donar VS ZZ Leiden

Donar
ZZ Leiden
zaterdag 15 maart, 20:30 mons.Arena

Union Mons-Hainaut VS Donar

Union Mons-Hainaut
Donar
donderdag 20 maart, 19:30 Martiniplaza

Donar VS Landstede Hammers

Donar
Landstede Hammers
zondag 23 maart, 16:00 Sporthal Boshoven

PrismaWorx BAL VS Donar

PrismaWorx BAL
Donar
zaterdag 29 maart, 19:30 Martiniplaza

Donar VS Hubo Limburg United

Donar
Hubo Limburg United
woensdag 2 april, 20:00 Maaspoort Den Bosch

Heroes Den Bosch VS Donar

Heroes Den Bosch
Donar
zaterdag 5 april, 19:30 Martiniplaza

Donar VS Windrose Giants Antwerpen

Donar
Windrose Giants Antwerpen
zaterdag 12 april, 20:30 Sporthal Winketkaai

Kangoeroes Basket Mechelen VS Donar

Kangoeroes Basket Mechelen
Donar
donderdag 17 april, 19:30 Martiniplaza

Donar VS Den Helder Suns

Donar
Den Helder Suns
zondag 20 april, 15:00 Sportcomplex 1574

ZZ Leiden VS Donar

ZZ Leiden
Donar
zondag 27 april, 15:00 Complexe sportif Piscine de NOH

Brussels Basketball VS Donar

Brussels Basketball
Donar
woensdag 30 april, 19:30 Martiniplaza

Donar VS Feyenoord Basketbal

Donar
Feyenoord Basketbal
zaterdag 3 mei, 20:30 Sportoase Leuven

Stella Artois Leuven Bears VS Donar

Stella Artois Leuven Bears
Donar
zaterdag 10 mei, 20:30 Martiniplaza

Donar VS Spirou Basket

Donar
Spirou Basket

Benieuwd naar alle wedstrijden van Donar?

Bekijk het speelschema

Donar gebruikt cookies (en andere technieken) en verzamelt daarmee informatie over het gebruik van de website, onder andere om deze te analyseren en te verbeteren.

Accepteren